شرکت کسب و کار پرنوش پردازش پارسیان برند پنکک

آدرس :تهران ، دروازه شمیران ، خیابان بهار جنوبی ، برج تجاری بهار ، واحد 512 کد پستی 1561636351

معرفی پنکک

اولین شرکت خرده فروشی کالا و خدمات در ایران و مطرح در خاورمیانه در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و قرار گرفتن در باشگاه شرکت های مطرح ایران در زمینه تجارت الکترونیک تا سال 1404

هدف اصلی ما:

ما به دنبال بهترین شرکت مشتری محور منطقه غرب آسیا در چهار مجموعه مشتری اصلی، مصرف کنندگان، فروشندگان، شرکت ها، و سازندگان محتوا هستیم.


هدف ما فقط تخفیف اندک روی فروش مقدار محدودی کالا نیست در مقطع زمانی کوتاه نیست. هدف ما رساندن هر روزه کالای با قیمت مناسب به گستره همه خریداران ایرانی همه کالاها و خدمات در همه زمانهاست. راهبردها(تولید/فروش /خدمات)

1 – تعامل با سازمان های مرتبط دولتی و حمایتی تصمیم ساز ومجوز دهنده

2 – ایجاد ساختار سازمانی چابک و دانش بنیان و الزامات اداری و تشکیل سازمان

3 – ایجاد و بهینه سازی ساختار توزیع مناسب

4 – ساختار مجازی و فروش آنلاین و سایت مرجع

5 – تبلیغات اثرگذار و موثر با تاکید بر قوت ها وفرصت ها

6 – جذب و استفاده از افراد ومشاوران مجرب واستفاده در امور تبلیغات ،سازمان ،فروش

7 – فرآوری ،بسته بندی شیک ،انتقال تکنولوژی

8 – رصد وارزیابی وتعامل قوانین ،رقبا ،محصولات جدید قابل ارائه

خط و مشی

• درک نیازهای مشتریان و تامین خواسته های ایشان با ارائه محصولات و کالاهای متنوع و جدید با هدف مشعوف نمودن مشتریان و اخذ سهم شاسیته ای از بازار.

• بالا بردن رقابت در بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از طریق بهینه سازی هزینه ها و استفاده از حداکثر ظرفیت های موجود در تولید محصولات با کیفیت.

• اعتقاد و ایمان مدیریت و کارکنان به برآورده سازی الزامات سیستم مدیریت کیفیت با هدف رشد و تعالی سازمانی به عنوان سازمانی سرآمد.

پنکک؛ فقط کالای اصلی

پنکک اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که پنکک برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از پنکک خریداری می‌کنند. شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

پنکک؛ فقط گارانتی اصلی

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند ﻭ ﺍﺳﺎمی ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه ﺫکر ﺷﺪﻩ باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ نیز ارائه ‌کنند، بنابراین گارانتی‌ اینگونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت پنکک توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم افزاری و سخت افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و پنکک هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در پنکک عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت پرسلند به فروش نمی‌رسد. از این رو است که پنکک اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.