اولاپلکس چیست؟

شاید این اولین سوالی باشد که با شنیدن این کلمه به ذهنتان بیاید. Olaplex (اولاپلکس) یک درمان موثر در ترمیم موهایی است که در اثر رنگ شدن و روشن شدن زیاد، دچار آسیب دیدگی شدید شده‌اند و حالت وز بسیار نازیبایی به خود گرفته‌اند.

اولاپلکس اختراع دکتر اریک بریسلی (دکترای مواد) و دکتر کریگ هوگر (دکترای شیمی) می‌باشد.

این محصول قابلیت این را دارد تا با انواع رنگ مو و روشن کننده، ترکیب شود و از آسیب دیدگی موها جلوگیری کند. همچنین می‌تواند آسیب‌های قبلی مو را نیز ترمیم کند. این محصول دارای مولکول‌هایی است که بافت آسیب دیده موها را تقویت و ترمیم می‌کند و رشته‌های مو را ضخیم‌تر و سالم‌تر می‌نماید.


درمان اولاپلکس با ایجاد لینک های دی سولفید در مو، یک راه حل مناسب برای مراقبت از موهای رنگ شده در برابر شکستگی و حفظ رنگ مو و موارد دیگر، است. موها قویتر شده و نمی­شکنند.
اولاپلکس را می­توان برای همه نوع رنگ مو استفاده کرد. این یعنی دفعه ­ی بعدی که برای رنگ مو، پیش آرایشگر خود می­روید، جدا از رنگ موی انتخابیتان ،از او در مورد درمان اولاپلکس جویا شوید. در مرحله اول، در سالن اولاپلکس شماره یک را با رنگ مو مخلوط کرده و سپس موهایتان را رنگ می کنند. در مرحله­ ی بعد اولاپلکس شماره 2 را روی موها استفاده می کنند و می گذارند برای بیست دقیقه بماند ، در آخر موهای شما با شامپو و یک ماسک مو مرطوب کننده شسته می شوند.

حرفم را باور کنید، تفاوت این روش باورنکردنی است. موهای من تیره هستند و من می­خواهم آنها را بسیار روشن کنم، پس باید از ماده ای استفاده کنم که بتواند موهایم را روشن کند. همانطور که می­دانید همه­ ی روشن کننده های مو، این کار را به خوبی برای موهایتان انجام نمی­دهند. در واقع این روشن کننده­ ها در دراز مدت باعث خشکی و شکستگی مو­ها می­شوند. خود من پس از رسیدن به این ترکیب اولاپلکس و رنگ مو دیگر همیشه آن را استفاده می­کنم و برایم رنگ مو بدون اولاپلکس غیر قابل باور است!

استفاده از اولاپلکس برای تمامی سالن­های رنگ مو توصیه می­شود. به خصوص اگر شما به دنبال ایجاد تغییری زیادی از موهای تیره به مو روشن و بلوند هستید. اولاپلکس این امکان را ایجاد می­کند که، بدون آسیب رساندن به مو، خود، آن را روشن کند.

موارد  استفاده اولاپلكس:

 استفاده در رنگ مو

• استفاده در پودر دكلره

• استفاده انحصاری برای اولاپلكس تراپی (قویترین درمان بعد از آسیب های ناشی از دكلره،رنگ،اتو و براشینگ مو...)

مقدار مواد استفاده شده در اولاپلكس تراپی  بستگی به اندازه موی سر شخص متفاوت می‌باشد لازم به ذكر است مقدار ذكر شده در قیمت ذیل برای افرادی كه موی سر آنها تا شانه می‌باشد توصیه می‌گردد.

نکته:

اولاپلکس ریموور نیست.اولاپلکس کراتین نیست. اولاپلکس دکلره هم نیست.
فرمول اولاپلکس کاملا منحصر به فرد هست و با هیچ پلکس دیگری قابل مقایسه نیست اولاپلکس پیوندهای دی سولفیدی مو را ترمیم می کند.
اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ،اتوی مو،رنگ،دکلره و…را برقرار می کند. و این امکان را به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده ای هستند،می دهد که با خیال آسوده موهای خود را به هر رنگی که می خواهند در آورند،بدون نگرانی از آسیب دیدگی مجدد و ضمن اینکه آسیب دیدگی های قبلیشان هم از بین می رود اولاپلکس در واقع معجزه در رنگ هست ،که این ضمانت رو به شما میده که موها بدون آسیب به روشنترین پایه برسه ومناسب موهای مشکی وشرابی شده وضعیف اولاپلکس این موقعیت رو به شما میده که موها را بلوند کنید اما کاملا متفاوت وکاملا براق اولاپلکس چیست  اولاپلکس فاقد سیلیکون ، سولفات ، آلدئید ، فتالات و DEA می باشد. در ساختار اولاپلکس روغن وجود ندارد. پس کاملا مشخص است که با سایر موادی که قبلا در بازار بوده یا مواد مشابه سایر برندها تفاوت چشمگیری دارد. اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ ، اتوی مو ، رنگ و دکلره را مجددا برقرار می کند.
Olaplex انقلابی در درمان مو است ، که رویای شما را درباره موی روشن و سالم محقق می سازد و قبل از به وجود آمدن آسیب های شیمیایی از پیوند مولوکولی موها محافظت می کند. 3 نوع Olaplex تولید شده که نوع سوم آن مخصوص استفاده در منزل است. و نوع اول و دوم آن در رنگ یا مواد دکلره ریخته می شود.تنها اشکال زمانی پیش می آید که مقدار زیادی از آن به همراه روشن کننده استفاده کنید
بوتاکس مو آخرین تکنولوژی صافی و لخت شدن مو در دنیاست. مواد بوتاکس فاقد فرمالین و مواد سمی بوده و موهای آسیب دیده در اثر رنگ و دکلره و یا موهای طبیعی وز را به خوبی صاف، لخت و براق میکند.
 این روش عمدتاً برای ترمیم و آبرسانی بافت مو انجام میشود و اگر با آمپول صافی استفاده شود میتواند باعث لخت شدن مو شود.